Jak odróżnić oryginał od podróbki wypełniacza Stylage?

- Reklama -

Z jednej strony medycyna estetyczna stała się bardziej dostępna, ale z drugiej strony stała się bardziej niebezpieczna. W końcu jest wystarczająco dużo osób, które chcą zarabiać na podróbkach wysokiej jakości leków do wstrzykiwań, nie dbając o zdrowie pacjenta. Dlatego wielu producentów dba o bezpieczeństwo swoich produktów. Pierwszym udanym przykładem jest system śledzenia oryginalności od laboratorium Vivacy.

O Vivacy
Vivacy to francuska firma, która opracowuje i produkuje nowoczesne produkty do iniekcji kwasu hialuronowego do stosowania w medycynie estetycznej. Produkty Vivacy szybko zyskały ogromną popularność zarówno wśród lekarzy, jak i licznych pacjentów w ponad 80 krajach ze względu na ich widoczne rezultaty i bezpieczeństwo.

Zakłady produkcyjne laboratorium Vivacy zlokalizowane są wyłącznie we Francji w regionie Archem. Firma posiada własną bazę technologiczną i zastrzeżone innowacyjne technologie, w tym opatentowane know-how, które pozwoliły jej stać się jednym z wiodących na świecie producentów produktów do iniekcji dla kosmetologii estetycznej. Wśród innych zastrzeżonych rozwiązań firma jest właścicielem innowacyjnego systemu bezpieczeństwa Vivacy, który umożliwia pracownikom placówek medycznych określenie oryginalności leków Vivacy za pomocą identyfikacji radiowej za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej. Najbardziej znanym produktem jest legendarna linia Style – wypełniacze na bazie hialuronianu.

Autorski system uwierzytelniania vivacy stylage – jak działa i dlaczego jest potrzebny?
Laboratorium VIVACY działa na rynku iniekcyjnym od dłuższego czasu, w związku z czym wielokrotnie spotkało się z podróbkami wypełniaczy i biorewitalizatorów stylage m. Dbanie o bezpieczeństwo produktów do iniekcji i ochrona konsumentów przed podróbkami jest jednym z głównych zadań laboratorium.

W ramach swoich zobowiązań wobec klientów, w 2017 roku VIVACY wprowadziło na rynek innowacyjny produkt – system uwierzytelniania produktów iniekcyjnych stylage hydro max. System opiera się na wykorzystaniu technologii RFID (Radio Frequency IDentification) w celu ochrony produktów i klientów. Jak odróżnić oryginalny wypełniacz od podróbki?

Producent umieszcza specjalny znacznik RFID z unikalnym numerem na każdym blistrze wypełniacza Stylage. Wszystko, czego potrzebuje kosmetyczka, aby sprawdzić autentyczność produktu, to telefon z zainstalowaną aplikacją mobilną MyVivacy (publicznie dostępną w Apple Store i Google Play). Za pomocą tej aplikacji tag jest skanowany, a kosmetyczka natychmiast otrzymuje informacje o produkcie – czy jest oryginalny, czy nie, datę ważności, numer seryjny.

Możesz dowiedzieć się więcej o procesie sprawdzania autentyczności wypełniacza Stylage za pośrednictwem systemu MyVivacy na poniższym filmie.

Jakie są konsekwencje stosowania nieoryginalnych produktów?
Najmniejszym problemem, z jakim może spotkać się pacjent po konturowaniu nieoryginalnym produktem, jest jego szybka eliminacja z organizmu. Oznacza to, że zamiast deklarowanych 9-12 miesięcy efektu „pulchnych ust”, piękne usta opadną w ciągu miesiąca.

Powyższy artykuł nie jest poradą lekarską. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

- Reklama -
Janusz Wolski
Janusz Wolskihttps://goodatservice.com/
Cześć, jestem Janusz Wolski, informatyk, tester oprogramowania i sprzętu komputerowego oraz copywriter. Technologie to moja pasja i moim skromnym zdaniem, również przyszłość naszego świata. Ułatwia nam nie tylko funkcjonowanie w życiu codziennym, ale również dostarcza wspaniałych wrażeń i pozwala eksplorować świat, nie wychodząc z domu. Tworzę dla Was artykuły związane technologiami, techniką, sprzętem, oprogramowaniem, aplikacjami, cyber bezpieczeństwem i wszystkim, co jest związane z komputerami. Moje poradniki dostarczają Wam skomplikowanej wiedzy w przystępny sposób i pozwalają zrozumieć świat nowoczesnych technologii, a niekiedy również podjąć decyzję związaną z zakupem nowego sprzętu. Znajdziecie tutaj również zagadnienia analityczne oraz biznesowe, ponieważ wszystkie te dziedziny, są obecnie ze sobą bardzo związane. Moje doświadczenie, wiedza i umiejętności pozwolą Wam wkroczyć w nową erę nowości technologicznych. Niezależnie od tego, czy jesteście amatorami czy profesjonalistami, z pewnością znajdziecie coś wartościowego dla siebie!

Podobne artykuły

- Reklama -

Komentarze

Popularne

- Reklama -